Відома непохитна телеведуча, талановита журналістка Марічка Падалко поділилася фотографіями у своєму акаунті в соцмережі. Вона постала перед публікою в образі бігуна.

Відповідні кадри Марічка Падалко опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита телезірка вже багато років розповідає українській аудиторії найголовніші новини країни на відомому телеканалі "1+1". Кожен житель України знає, що талановита журналістка в курсі всіх новин України, та й не тільки.

У своїй публікації телеведуча постала перед публікою в образі спортсменки. Вона брала участь у популярному забігу територією української столиці під назвою "Run Ukraine".

Марічка одягнена в спортивний одяг - чорні лосини, на які одягнені короткі шорти, спортивна куртка і кросівки. А на голові у неї - новорічна шапка Діда Мороза. Вона тримає в руках медаль і посміхається для фотозвіту.

Крім цього, вона оприлюднила знімок зі своїм чоловіком Єгором Соболєвим, який також брав участь у забігу.

"Сьогодні був майже святковий ранок-останній вікенд паркових забігів від @runukraine_org - з гарячим чаєм, новорічними капелюхами і постійними "гірками" в Голосієво. За прикладом прогнозу погоду, скажу, що пробігли 10 кілометрів з @iegorsoboliev, але "відчувається" як 15😀)", - прокоментувала свою публікацію знаменита журналістка.

Нагадаємо, що популярна українська журналістка Марічка Падалко заінтригувала шанувальників цікавою заявою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита журналістка Марічка Падалко показала публіці цікаву і незвичайну новорічну іграшку.

Також портал "Українці" писав, що відома ведуча новин Марічка Падалко оприлюднила теплий знімок зі своєю дочкою в соцмережі.