Талановита співачка, народна артистка України, композитор, а також телеведуча Ірина Білик порадувала аудиторію своїм новим знімком. Вона показалася аудиторії на церемонії нагородження, де отримала свою нагороду.

Відповідну фотографію Ірина Білик оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменитий український композитор славиться на всю країну своїми піснями, вона в 50 років не перестає радувати аудиторію талантами. Варто відзначити, що вона є активним користувачем в соціальній мережі і намагається перебувати на рівні молоді, що у неї добре виходить.

На своєму знімку українська артистка постала перед публікою в стильному образі - світло-жовтий костюм розміру оверсайз і біла футболка з принтом під піджаком, а на голові у неї – бежевий капелюх. Вона стоїть перед камерами об'єктива і тримає в руках свою нагороду, яку їй вручили на церемонії в кінці 2020 року.

Крім цього, своїй нагороді Ірина приділила особливу увагу і присвятила їй окрему фотографію. Це масивна таблиця, яка дуже акуратно і стильно зроблена, на ній можна побачити велику зірку з написом "Зоряний шлях", під якою також можна помітити напис ""Наша легенда" Ірина Білик 2020".

Ірина Білик
Ірина Білик

"Наприкінці року дуже приємно отримати нагороду🏆 "Наша легенда" від 📺 каналу @kanalukraina Дякую всім моїм прихильникам за багаторічну любов♥️до моєї творчості🎵! Зустрічаємо 2021🎄 і далі буде!",- прокоментувала свій пост артистка.

Нагадаємо, що знаменита артистка Ірина Білик показала публіці, як вона вміє розважатися.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська співачка Ірина Білик шокувала аудиторію своїм образом.

Також портал "Українці" писав, що відома артистка України Ірина Білик показала своє досягнення.