Коли Superdrug попросив людей по всьому світу змінити стандартне зображення жінки, щоб відобразити те, що їх культура вважає прекрасним, результати виявилися досить несподіваними.

Один з дизайнерів з Нідерландів навіть дійшов до фотошопу фігури у взутті:

Як виглядала ідеальна жінка
Як виглядала ідеальна жінка

Натхненні тим, як ми прагнемо до досконалості за допомогою стандартів жіночої краси, але також трохи перелякані, ми вирішили поглянути на те, як ідеальна форма жіночого тіла змінювалася з плином часу.

ідеал жінки
ідеал жінки

Ми виявили, що стандарти жіночої краси кардинально змінювалися від епохи до епохи:

1. Стародавня Греція

ідеал жінки в Стародавній Греції
ідеал жінки в Стародавній Греції

За даними BBC, давньогрецька або спартанська королева, така як Олена Троянська, носила б щільний макіяж, татуювання сонць на підборідді і щоках, а частини її волосся, ймовірно, були б поголені або покриті дредами.

Пишні фігури також вважалися більш бажаними, оскільки вони мали на увазі, що людина багата... і моноброві теж були в моді.

2. Стародавній Єгипет

ідеал жінки в Стародавньому Єгипті
ідеал жінки в Стародавньому Єгипті

Давньоєгипетське суспільство ідеалізувало струнку фігуру, довгі ноги і високий ступінь симетрії особи - що не так вже сильно відрізняється від сьогоднішніх ідеалів краси.

Вони також любили щільний макіяж, коси для волосся і помаду як для чоловіків, так і для жінок.

3. Європейський Ренесанс

Народження Венери Сандро Боттічеллі (1480-ті роки)

Європа в 1400-1916 роках вважала, що розкішні вигини-це найкращий варіант, а тенденція до високих лобів означала, що багато жінок повністю позбулися брів, а перуки були популярні в дореволюційній Англії та Франції.

4. Японія XVIII століття

ідеал жінки в стародавній Японії
ідеал жінки в стародавній Японії

1700-ті роки породили гейш, досвідчених музикантів, танцівниць і поетів. Великі очі і тонка талія підкреслювалися (і залишаються) кімоно з поясом Обі (поясом на талії) і червоними і чорними акцентами на очах і бровах.

5. Вікторіанська епоха

Жінки вікторіанської епохи збирали волосся в пучки з шиньйону і щипали щоки для більш «природного» кольору, оскільки майже будь-який макіяж не схвалювався.

Вони також втиснулися в корсети для фігури у вигляді пісочного годинника і ніколи не носили сукні, які доходили до щиколотки.

6. 1920-ті роки

До 1920-х років люди почали позбавлятися від задухи своїх вікторіанських батьків-замість цього були задіяні вільні сукні, стрижки «каре» і хлоп'ячі замашки. Багато жінок зв'язали свої груди для більш андрогінної фігури.

7. 1950-ті роки

У 1950 - х роках відбулося повернення до більш традиційних ідеалів жіночності-фігури у формі пісочного годинника, локони і більш барвистий макіяж багато в чому повернулися в моду завдяки голлівудським зіркам, таким як Мерилін Монро і Доріс Дей.

8. 1960-ті роки

ідеал жінки в 1990-ті
ідеал жінки в 1990-ті

У" свінг " шістдесяті мода знову стала більш андрогінною. Твіггі, з її довгими ногами і гнучкою фігурою, була моделлю десятиліття.

Макіяж став більш експериментальним, ніж будь-коли раніше: тіні для повік могли бути будь-якого кольору, стали популярні накладні вії і нігті.

9. Сьогодні

Зараз увага приділяється здоровій вазі для жінок, а не моді дев'яностих, але більш сучасний ідеал краси - це щілина між стегнами, де має бути якомога більший простір між внутрішньою стороною стегон жінки.

Щоб отримати чітке уявлення про те, як ідеали форми тіла змінилися протягом століть, перегляньте це відео Buzzfeed: