Талановитий український хореограф, відомий артист, автор і виконавець власних пісень Дмитро Монатік порадував публіку шикарним відеороликом, який розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі.

Відповідну відеоленту Дмитро Монатік опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий український артист після участі в музичному проекті "Х-Фактор" буквально "увірвався" в український шоу-бізнес і влаштував справжній фурор, закохавши в себе мільйони українських сердець.

Він славиться не тільки своїм унікальним співом, а й особливим почуттям темпу і молодіжними танцями, які він виконує під час своїх виступів.

Ні для кого не секрет, що на своїх виступах до пандемії коронавірусу він збирав стадіони.

На відеоролику український артист показався перед публікою з усіма своїми колегами, з якими він заспівав дуетом. Даний відеоролик зроблений в стилі поппурі, і на ньому можна почути уривки відомих пісень, які він заспівав з популярними зірками.

Монатик
Монатик

"2020 для мене і всієї команди @monatik_corporation запам'ятається роком найпотужніших, значущих колаборацій..але ж ще був мюзикл # РИТМ і об'єднання великої кількості легендарних артистів, творців і творчих особистостей!!Дякую, 2020!!",- прокоментував свою публікацію талановитий артист.

Нагадаємо, що популярний український артист Дмитро Монатік показав публіці своє недавнє велике досягнення.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий Дмитро Монатік продемонстрував новий святковий кліп на свою відому пісню з двома дівчатами.

Також портал "Українці" писав, що талановитий співак Дмитро Монатік розповіла шанувальникам приємну історію.