Знаменитий український шоумен, гуморист, відмінний батько, а також телеведучий і відеоблогер Олександр Педан поділився теплим кадром зі свого життя в соціальній мережі. Він показав свого підростаючого сина.

Відповідний кадр Олександр Педан опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий український телеведучий відомий на всю країну своїм унікальним почуттям гумору. Він грає роль судді в популярному українському телешоу "Хто зверху?". Також його можна було побачити на великій сцені в ролі знаменитого гостя в гумористичному проекті "Ліга сміху", де він показав відмінне почуття гумору.

На своїй фотографії Олександр постав перед публікою в домашньому образі в ролі турботливого батька. Він тримає на руках свого 4-річного сина Маріка для теплого знімка.

Український шоумен опублікував фотографію на честь дня народження свого улюбленого сина і підписав її теплими словами.

Олександр Педан
Олександр Педан

"ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МАРІКА❤️Для мене найочікуваніша та найважливіша подія останніх 10 років - це народження Маріка. Узагалі, що б там не казали, але син для батька - не просто продовження роду. Це друг, це можливість передати свої знання, чоловічий досвід. Це справжня чоловіча любов. Маріку 4. Час пролетів дуже швидко. І є вже приводи пишатися. По-перше, син вміє магнетизувати людей. Це знають усі наші друзі😉 По-друге, він такий самий активний, як і я. І впевнений, що ми ще посерфимо й облазимо всі горі. Але це попереду. Маріку, рости здоровим. Ті, що ти красунчик і розумничок, ми вже й так усі знаємо. Любимо❤️", - прокоментував свій пост Олександр.

Нагадаємо, що популярний український шоумен Олександр Педан показав аудиторії свій відпочинок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український гуморист Сергій Притула повідомив про свої плани в політичній кар'єрі.

Також портал "Українці" писав, що український шоумен Сергій Притула показав кумедний знімок зі своєю участю.