Знаменита українська співачка, народна артистка України, красива і неповторна Ані Лорак зачарувала аудиторію шикарним образом успішної мадам. Вона поділилася знімками у своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідні фотографії Ані Лорак опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Кожному шанувальнику талановитої артистки відомо, що вона перебувала в шлюбі з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджіоглу. У 2009 році вони відіграли масштабне шикарне весілля і прожили разом 10 років. Але через деякий час, на жаль, їх шлюб розпався.

Успішна артистка не впала в депресію і не закрилася в собі, а продовжила підкорювати публіку своїми талантами, виступаючи на великій сцені і отримуючи безліч нагород за свої заслуги.

На своєму знімку українська артистка постала в чудовому вигляді - шикарна зачіска, чорний костюм, в якому штани і відкрита блузка зливаються воєдино, а також чорний піджак, який зливається в єдиний красивий набір.

Артистка стоїть на чорному тлі і позує для ефектних знімків. В очі чоловіків відразу кидаються соковиті форми знаменитості. Вона дуже активно займається собою, щоб відповідати своєму статусу однієї з найкрасивіших і успішних жінок на естраді.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"💋Ах, він вже зовсім поруч! ❄️ Новий Рік!",- прокоментувала свою публікацію зірка.

Юзери соцмережі, які стежать за кожною публікацією своєї улюблениці, залишили безліч відгуків під її фотографіями.

"Нарешті ми побачили ці фото🖤", "Ось це фото🤤 🤤", "О мій Бог🔥 🤤", " Вау! 🤩 Яка шикарна! Діва! ✨ ❤ ️ ", "Шикарна!🖤 ", "В сенсі вже нг у мене ще осінь", "Немає слів. Діва!❤ ️ ",- коментують пост фоловери Ані Лорак.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що популярна артистка Ані Лорак показала шанувальникам, як вона провела дозвілля в колі своєї команди.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита Ані Лорак потішила аудиторію своїми стрункими ногами.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Ані Лорак показала свій досконалий вигляд.