Талановита українська телеведуча, а також актриса, красуня Лілія Ребрик зачарувала публіку милим знімком свого дитинства. Вона показалася в дитячому садку з Дідом Морозом.

Відповідні знімки Лілія Лебрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Талановита телеведуча, яка відома на всю країну, як ведуча танцювального проекту "Танцюють всі!", постала перед публікою в ролі маленької дівчинки, яка грає роль Снігуроньки. Вона одягнена в білі колготки, зимову шапку Снігуроньки і дуже миле плаття сіро-білих тонів.

Вона стоїть біля ялинки і тримає пальцями себе за спідницю, яку тягне в різні боки для знімка на світлу пам'ять про своє далеке дитинство.

Українська телеведуча розповіла шанувальникам невелику історію про роль Снігуроньки в її житті.

"Сніжинка, зіронька, зайка, сніговик... А мені в дитинстві, вважай, пощастило: я одразу потрапила до вищої ліги і стала... Снігуронькою 🤣! Мрія всіх дівчаток у мене здійснилася швидше, ніж я цього встигла зажадати! І "Слід" Снігуроньки за мною довго тягнувся. Я грала цю роль і у садочку, і в школі, і в інституті, я навіть вже в театрі працювала і все одне була Снігуронькою, але тоді вже "на великій сцені" - в Молодому театрі, в Українському домі і у Палацу Україна! Ким вам пощастило бувати на зимових святах? 🎄 Може, й костюми з тих часів збереглися?",- прокоментувала свій пост Лілія.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик

Крім цього, телезірка розповіла, що даний знімок їй надіслав хтось із фоловерів з питанням, чи вона це.

"P. S. До речі, фото "дорослої" Снігуроньки саме ви мені присилали з харчуванням" це я чи не я?"🤣 🤣 🤣Таки я. (гортайте Карусель). Дякую, що занурили в спогаді. Може хтось зараз іще виявити , що має фото зі мною?)))",- не стримуючи посмішку, написала актриса.

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Лілія Ребрик розповіла публіці, що таке справжнє кохання.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита телеведуча Лілія Ребрик зачарувала публіку шикарною сукнею.

Також портал "Українці" писав, що знаменита телезірка Лілія Ребрик постала перед шанувальниками у вигляді домогосподарки.