Телеведучий і актор Андрій Джеджула прояснив ситуацію зі звинуваченнями в насильстві від вагітної дружини Юлії.

Український телеведучий Андрій Джеджула дав офіційне пояснення ситуації після того, як його дружина Юлія Джеджула кілька днів поспіль називала його аб'юзером.

Юлія Джеджула натякнула на домашнє насильство, і сказала, що не хоче його бачити батьком ненародженої дитини. Крім того, дівчина задумалася про розлучення.

Андрій Джеджула з дружиною
Андрій Джеджула з дружиною

Насправді проблема може бути в тому, що Юлія приревнувала його до Насті Каменських, розповів Андрій в коментарі "КП.юа".

"У мене вагітна дружина з підвищеним гормональним фоном. Тому в мене періодично прилітають тарілки, посуд різний, незв'язні звинувачення і т.д. Я звик до цього. А те, що сталося зараз — це було підживлено посиленими ревними позивами. Їй не сподобалося, що я виставив фотографію з Настею Каменських з роботи. Скажімо так, нібито для неї вона недостатньо була одягнена (посміхається). Я Настю Каменських дуже давно знаю, у нас дружні стосунки. Ви ж бачите, я на це ніяк не реагую", - розповів він.

При цьому Андрій запропонував Юлії зняти побої в поліції, якщо вона звинувачує його в насильстві. Також він сказав, що дівчина з ним розлучилася рік тому, але потім знову повернулася.

Він намагається не реагувати на її перепади настрою, так як майже звик. Зате ситуація з лікарнею виглядає дивною - він повернувся додому після роботи і побачив, що дружини немає.

Андрій Джеджула
Андрій Джеджула

"Ось це так виглядало: з дому пропали речі, вона коту їжі залишила на два дні і пішла кудись. Ви коли в лікарню потрапляєте, щось встигаєте зібрати? Хліб, подушку, речі? Це якась казка. Я насилу в це вірю. У неї на Картці є пристойна сума грошей, вона може оплатити все що завгодно і замовити все що завгодно. Моя племінниця їй також періодично пропонує допомогу. А я там не з'явлюся", - розповів телеведучий.

Він нагадав, що займається вдома ремонтом, який почала Юля, а також зізнався, що йому заборонені будь-які соціальні контакти.

"Мені заборонені соціальні контакти, Я живу в тотальному контролі. Затримаюся десь на п'ять хвилин і починаються вже істерики і.т. п. Це було і раніше, але зараз це в сотні разів сильніше плюс гормони", - поскаржився Андрій.

Андрій Джеджула з Настею Каменських
Андрій Джеджула з Настею Каменських

Зараз він вже не знає, що робити, і готовий на будь-який результат із ситуації, яка склалася, так як дуже втомився.

Нагадаємо, що Юлія Джеджула кілька днів публікує в мережі відео і робить прямі ефіри, в яких звинувачує Андрія: що він піднімає руку на неї, не турбується про неї і дитину, став не таким як раніше. Вона заявила, що у неї немає грошей, лікарню їй оплатила дочка, а Джеджула навіть не ходить до неї