У третьому сезоні серіалу "Кріпосна" каналу СТБ роль головної героїні, Катерини Вербицької, виконає 25-річна російська актриса Соня Прісс.

Про це повідомили на сайті СТБ.

серіал "Кріпосна"
серіал "Кріпосна"

"У нас було надзвичайно складне завдання-знайти актрису на роль героїні, яку всі вже знають і люблять. Коли ми тільки починали зйомки першого сезону "кріпак", це була історія простої дівчини, яку чекало багато випробувань і перешкод.

Продовження "Кріпосної" - це історія нової Каті, яка багато чого пережила, і все це залишило помітні рубці. Перед нами тепер інша героїня, і їх не можна порівнювати", - заявила шоураннер серіалу Тала Пристаєцька.

На роль головної героїні розглядали близько 400 актрис з декількох країн. Проби пройшли 150 претенденток.

"Коли ми побачили проби Соні, з перших хвилин зрозуміли: "Ось вона, наша нова Катя!”. У ній чітко видно характер. Це саме та Катя, яка пройшла довгий і складний шлях", – зазначила Пристаєцька.

Соня Прісс
Соня Прісс

Прісс розповіла, якою бачить свою героїню.

"Катя вже не та юна беззахисна дівчина, якою була раніше. Вона точно знає ціну свободи. Знає, з чим готова миритися, а з чим буде самовіддано битися, ризикуючи всім – щастям, своїм життям. Я не можу відповісти прямо ,чи живий [наречений головної героїні Андрій] Жадан, проте запевняю вас, що Катя буде любити і буде кохана", – запевнила вона.

У першому і другому сезоні "Кріпосної" головну роль виконала актриса Катерина Ковальчук.

Соня Прісс
Соня Прісс

У третьому сезоні "кріпак" також знімаються актори Станіслав Боклан, Наталка Денисенко, Анна Сагайдачна, Марк Дробот, Фатіма Горбенко, Тарас Цимбалюк, Олеся Жураковська, Віктор Жданов, Максим Радугін, Сергій Стрельников, Федір Лавров, Аліна Коваленко, Наталія Васько, Слава Красовська.

Прем'єра в ефірі СТБ відбудеться в 2021 році.

Права на показ "Кріпосної" продані в Японію, Чехію, Угорщину, Словаччину, Болгарію Латвію, Естонію, Грузію, Латинську Америку і в балканські країни.

"Кріпосна" транслювалася на польському телеканалі TVP1, в РФ на каналі "Росія 1".