Китайська компанія Xiaomi несподівано почала розгортання стабільної версії Android 11 для смартфонів Xiaomi Mi A3 без проведення попереднього бета-тестування програмного забезпечення.

В результаті виявилося, що оновлення містить помилки і фактично повністю порушує працездатність пристроїв після установки.

Xiaomi Mi A3
Xiaomi Mi A3

Практично відразу після початку поширення Android 11 для Xiaomi Mi A3 на різних інтернет-ресурсах з'явилися повідомлення від власників смартфонів, які поскаржилися на те, що після установки оновлення пристрій став повністю непрацездатним.

Xiaomi швидко визнала наявність проблеми і в офіційному зверненні попросила власників Mi A3 почекати з оновленням.

Нагадаємо, смартфон Xiaomi Mi A3 був випущений в 2019 році. Він являє собою бюджетний пристрій, що працює на базі Android One. Ця версія програмної платформи орієнтована на сегмент недорогих пристроїв.

Xiaomi Mi A3
Xiaomi Mi A3

Примітно, що в минулому році власники Mi A3 вже стикалися з проблемами, коли Xiaomi випустила оновлення до Android 10. Тепер історія повторилася і невідомо, чи вдасться повернути працездатність смартфонам, які вже встигли отримати оновлення до Android 11.

На даний момент невідомо, наскільки поширена проблема, і як Xiaomi планує її вирішувати.

Власникам Xiaomi Mi A3, які ще не встигли оновити свої пристрої до Android 11, краще почекати з цим до тих пір, поки виробник офіційно не оголосить про вирішення проблеми.