Народна артистка України, мати двох дочок, епатажна співачка Світлана Лобода зачарувала публіку відеороликом зі своєю участю. Вона виступила на сцені для новорічної ночі.

Відповідну відеоленту Світлана Лобода оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Талановита співачка на даний момент знаходиться на вершині своєї популярності. Вона підкорила всю територію Росії і ближнє зарубіжжя своїми талантами. Не дивлячись на те, що вона переїхала в РФ, вона залишається справжньою улюбленицею для українців.

У своєму відео знаменита співачка постала перед публікою в своєму новому образі - довге вільне плаття червоного кольору.

Світлана заспівала свій новий сингл "Молоко", який підкорив і в черговий раз довів, що Світлана – одна з кращих артисток сучасності.

З першого погляду, як тільки вона зняла з себе червону маску, публіка показала свої овації і не стримала емоцій.

"З 1 січня 2021!!Груст сумувати сьогодні недоречно😇 😀 😘", - прокоментувала Відеоролик знаменитість.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Користувачі соціальної мережі, які підписані на сторінку артистки, ретельно стежать за кожною її публікацією і залишають чимало відгуків під ними.

"Пісня вогонь 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 молодець😘 😘 😘", "дивилися 😍 дуже сподобалося", "Світла, я тебе люблю! Ти найкраща творчість ❤️❤️❤️🎉🎉🎉👌👌👌", "з першого дня виходу цієї пісні-Це моя любов!!!",- коментують пост юзери соцмережі.

Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що талановита артистка Світлана Лобода порадувала українців своїм візитом і заспівала без фонограми.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Світлана Лобода показала аудиторії суворі будні.

Також портал "Українці" писав, що популярна українська співачка Світлана Лобода показала шанувальникам, як повинна виглядати справжня леді.