Тіна Кароль, популярна українська поп-виконавиця, в черговий раз викликала фурор в мережі своїм ніжним і одночасно сексуальним фото. Новий кадр знаменитість опублікувала на своїй особистій сторінці в «Інстагарм».

До слова, співачка не стала зраджувати своїм традиціям, тому фотографія залишилася без підпису. Втім, шанувальники зробили свою справу, посипавши українку приємними відгуками.

Люди не змогли встояти перед красою Тіни.

Багато відзначили, що на фото Кароль виглядає неймовірно жіночно і сексуально, при цьому зовсім не пошло.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

«Занадто гарно», «Скільки краси», «Мені щось жарко стало», «Богиня у всіх сенсах», «Ці п'ятничні публікації», «Жарко», «Королева», «Незаконно красива!», «Ви розкішна жінка »,« Як сексуально, але зовсім не пішла »,« Чуттєве фото »,« Ви нереальна »,« Богиня », - писали навперебій шанувальники української виконавиці. Нагадаємо, раніше Тіна Кароль підкорила мережу новим постом в «Інстаграм», позуючи в кокетливому образі.

Так, знаменитість з'явилася в білій блузі, вирішивши залишити низ без одягу, тим самим додавши образу сексуальності. Крім усього іншого, виконавиця на фото дарує заразливо посмішку. За кілька днів публікацію оцінило понад 60 тисяч людей, при цьому залишивши багато позитивних відгуків.

До слова, шанувальники Тіни були в захваті від її образу. Люди писали, що Тіна дуже ніжна, але при цьому неймовірно сексуальна жінка.