Талановитий актор, знаменитий шоумен, російський комік, пародист, чоловік Алли Борисівни Пугачової Максим Галкін поділився відмінним відеороликом у своєму акаунті. Він показав талант свого підростаючого сина.

Відповідне відео Максим Галкін оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Знаменитий 44-річний російський шоумен йде нога в ногу з сучасними трендами. Він є одним з найактивніших зірок-користувачів в соціальній мережі. На його сторінку підписано майже 9 мільйонів чоловік.

У своєму відеоролику знаменитий пародист показав свого близького друга і артиста Ігоря Ніколаєва, який сів за фортепіано, щоб зіграти на ньому. Йому компанію склав син Максима Гаррі.

Варто відзначити, що підростаючий син гумориста є дуже талановитим хлопцем. Він у своєму віці шикарно імпровізував, показуючи, як потрібно грати дуетом на клавішах.

"Гаррі та ігор Хочу поділитися з вами унікальною імпровізацією! Ігор Ніколаєв разом з Гаррі сіли за рояль і, не репетируючи, не домовляючись, на ходу склали і зіграли. Дивно, як Гарік відчуває музику 🤗", - прокоментував свій пост Максим Галкін.

Юзери соцмережі, які спостерігають за сторінкою російського коміка, із захопленням відреагували на дану публікацію і "засипали" Максима відгуками.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

"Солісту браво👏 👏 👏талановитий, впевнений, Натхненний і музичний 🌟 а ось на акомпаніаторі позначається хвилювання, видно ,щось шукає, але ще не знайшов 🤩 🤩 🤩 😂 👏 👏 👏 👏 👏 Браво!Дуже круто вийшло!З Новим роком, Максим!Всього самого найкращого🌟 🎉 🌟", "Ігор так допомагав, чекав, давав можливість гаріку проявити себе. Розчулюватися. Браво обом!",- прокоментували відео фоловери пародиста.

Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram
Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий російський шоумен Максим Галкін звернувся до аудиторії з проханням відвідати його новий канал.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий гуморист Максим Галкін показав шанувальникам свій новий шедевр.

Також портал "Українці" писав, що популярний російський комік Максим Галкін покликав до себе в гості зірок різного покоління.