Зірка Гаррі Поттера Девон Мюррей покуазав маленького сина і називає дівчину своїм "героєм" після "довгих і страшних" пологів.

Зірка Гаррі Поттера Девон Мюррей порадував фанатів народженням хлопчика. Фото він опублікував разом зі своєю дівчиною.

Девон Мюррей
Девон Мюррей

Девон, який зіграв в серіалі Сімуса Фіннігана, виставив в соціальні мережі радісну новину, але сказав, що це була "довга і лякаюча" праця.

Вчора 2 січня моє життя змінилося назавжди. Шеннон народила нашого прекрасного маленького хлопчика Купера Майкла Мюррея вагою 6 фунтів 10 унцій поділився Девон

Девон Мюррей
Девон Мюррей

У обох зараз все прекрасно після дуже довгої роботи і декількох лякаючих хвилин в кінці. До цих пір ще не дійшло, що у нас є власний маленький хлопчик. Я не можу чекати, щоб залишити найдивовижніші спогади про Шеннон і Купер, коли ми створимо нашу маленьку сім'ю. Я так захоплена Шеннон, і тепер вона мій герой. Я так пишаюся нею за все, через що вона пройшла. Я не можу чекати, щоб ви обидва були вдома. Мені так важко залишати вас обох. Я буду любити вас обох вічно, поки не зроблю останній подих. пише Девон

Девон Мюррей
Девон Мюррей

Девон і Шеннон почали зустрічатися в 2018 році і в липні 2020 року оголосили, що чекають своєї першої дитини, яка повинна була народитися 14 січня 2021 року.

"Отже, сьогодні всі мої мрії і бажання збулися. Я завжди хотів маленького сина. Велике спасибі, Шеннон, за те, що зробила мене найщасливішим хлопцем на планеті", - поділився він.

Девон Мюррей
Девон Мюррей

32-річний Девон з Кілдера в Ірландії знявся у всіх восьми фільмах про Гаррі Поттера; Сімус Фінніган був другом Гаррі і також був частиною Гріффіндорського будинку.

Він також з'явився в " праху Анжели "з Емілі Уотсон і Робертом Карлайлом в 1999 році і з Джейн Сеймур у" вчорашніх дітей " в наступному році.

У 2016 році ірландський суд зобов'язав його виплатити своєму колишньому агенту 210 000 фунтів стерлінгів в якості неоплачених комісійних.

Актори Гаррі Поттера
Актори Гаррі Поттера

Ніл Брукс стверджував, що актор і його батьки заборгували йому 286 000 євро в якості гонорару, і Високий суд Дубліна постановив, що агентська угода була дійсною.

У суді його мати заявила, що Девону заплатили майже мільйон євро за його роботу у фільмах, але що він "пив, водив дівчаток і купував машини, тому що саме так роблять хлопчики-підлітки".

фільм Гаррі Поттер
фільм Гаррі Поттер

Місіс Мюррей стверджувала, що вони звільнили містера Брукса за те, що він недостатньо наполегливо працював, щоб впоратися з поганою рекламою, яка виникла навколо Девона, коли його зняли у віці 13 років курящим у своїй формі Хогвартса на знімальному майданчику.

Через кілька днів після прийняття рішення Девон знову заявив, що він думав про самогубство, сказавши Еогану Макдермотту з RTÉ 2fm: "я був безглуздим, я був просто катастрофою... Я майже прийшов до того, щоб повіситися".