Відомий кулінар та шеф-кухар Євген Клопотенко дав пораду українцям, як краще відходити від новорічних свят та що приготувати чи смакувати після тривалих застіль.

Про це Євген Клопотенко написав на своїй сторінці у Інстаграм та порадив готувати... борщ!

Ну шо ви? Прийшли до тями чи одне оченятко ще закривається? Якщо вам досі важко дивитися на світ, а в голові туман, то поїжте борщу. Від похмілля, поганого настрою та післясвяткової апатії - топчик. Повертає сенс життя та радість. Як будете варити борщ, то киньте туди копчену грушу або чорнослив. Якщо вам то важко, і ви трохи задовбалися готувати, то ходіть до мого @100rokivtomuvpered. Ми витримуємо борщ в українській печі та додаємо сливовий леквар. Поїжте. По тілу розіллється тепло та активується здатність думати. Потім зробіть видих та почніть планувати своє життя на найближчий рік. До всього, що ви там напишите, додайте пункт «поглибити в собі відчуття українського». Для цієї мети ви можете робити що хочете, але от вам декілька порад від мене. Адже я через це все вже пройшов. пише Євген Клопотенко

Далі шеф-кухар у своєму жартівливому стилі підказав, що робити аби все було Україна.

  • Переведіть телефон на українську мову. Якщо вистачить волі, то видаліть російську клавіатуру та юзайте лише українську.
  • Почніть цікавитися Україною. Читайте все, що з нею пов‘язано: літературу, історію, інформацію щодо останніх подій.
  • Дивіться наші ютуб-канали. Ті, що українсьою. З останнього крутого - на ютубі вийшов документальний серіал про нову українську культуру «Спалах». І то обов'язково до перегляду. Посилання я залишив вам в профілі. @kazkovyi_lyshai, ви з командою @slukh.media зробили дуже круту річ.
  • Готуйте раз на тиждень одну українську страву. Шукати ніде не треба, у мене на klopotenko.com є окремий розділ.
  • Слухайте більше української музики. Нагадую, що я зробив для вас окремий плей-лист.