"У 40 років життя тільки починається", - говорила героїня фільму"Москва сльозам не вірить".

Галкін помер на самому початку великого шляху, хоча вже і в статусі зірки. Багато хто до цих пір вважають, що він краще за всіх зміг зрозуміти і відчути характер дитини на екрані.

Владислав Галкін
Владислав Галкін

Справедливо, що рідні вирішили поховати знаменитість на Алеї акторської слави престижного столичного Троєкуровського кладовища, яке вважається філією пафосного Новодівичого.

Тут спочиває улюблений дітворою ведучий програми "На добраніч, малюки!" дядя Володя-Володимир Ухін.

Владислав Галкін
Владислав Галкін

Поруч-художник кіно Володимир Аронін, завдяки якому радянські діти запоєм дивилися "П'ятірку відважних" і "Віват, гардемарини!".

Галкін почав зніматися в кіно в ранньому дитинстві. Бабуся потай від матері відвела дев'ятирічного хлопчика на проби.

Дебютом для нього стала роль Гекльберрі Фінна в картині Станіслава Говорухіна "Пригоди Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна".

Владислав Галкін
Владислав Галкін

Наступним яскравим чином виявилася головна роль у фільмі "Цей негідник Сидоров". Пізніше його вітчим Борис Галкін скаже: "Переді мною була абсолютно зріла акторська робота 11-річного хлопця, вибудувана роль, прожита доля. Всі думали: ну знімається хлопчисько в одній картині, в іншій, в третій. А хлопчисько-то вже працював! І я сказав: "Знаєш, ти будеш дуже хорошим артистом". Так і сталося...

Для багатьох глядачів актор так і залишився Гекльберрі Фінном. Рідні хотіли, щоб монумент був виконаний в образі Григорія Котовського, але скульптор Володимир Усов відрадив їх. У підсумку з'явився незвичайний пам'ятник: дорослий артист в повний зріст, а поруч той самий Гекльберрі Фінн.

могила Владислава Галкіна
могила Владислава Галкіна

Біля його підніжжя в будь-який час року лежать живі квіти. Особливо багато взимку – 25 грудня і 25 лютого, коли шанувальники згадують дні його народження і ранньої смерті. Завсідники Троєкурівського кладовища розповіли, що сюди приходять діти різного віку і завжди приносять квіти, цукерки.

Раніше повідомлялося, що що Владислав Галкін раптово пішов з життя в 2010 році через кардіоміопатії - раптової зупинки серця.

Через сім років від онкологічного захворювання померла його мати-актриса і драматург Олена Демидова. Вона заповіла, щоб її поховали поруч з сином...