Ведуча "ТСН" на каналі "1+1", талановита журналістка, а також багатодітна мама Марічка Падалко зачарувала аудиторію відеороликом зі свого відпочинку в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася зі своїми дітьми на прогулянці в Києві.

Відповідну відеоленту Марічка Падалко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Українська телеведуча в курсі всіх останніх новин. Вона майже щодня розповідає українській аудиторії різноманітні новини не лише про Україну, а й про весь світ.

Відомо, що вона почала зніматися в серіалі, але в якому, вона поки не повідомляла. Не дивлячись на щільний графік роботи, телеведуча завжди знайде час для своїх дітей. Крім цього, вона неодноразово брала свою дочку на зйомки, на яких проводить чимало часу.

У своїй публікації ведуча постала в щоденному образі - зимова куртка, шапка, шарф. Вона вирушила зі своїми дітьми Катею, Машею і Мішею на Контрактову площу в Києві, щоб покататися на ковзанах.

Через те, що на ковзанку була величезна черга, Марічка вирішила разом зі своїми дітьми покататися на колесі огляду.

Марічка Падалко фото
Марічка Падалко фото

"Наша любов до ковзанів виявилася трохи меншою за нелюбів до довжелезних черг, тому сьогодні ми залишилися на Контрактовій без сеансу 🥲 🥲 🥲 натомість-оглядове колесо-ізольований бокс🧐, повністю закритий, 100 гривень з людини 😩 без черг!",- прокоментувала свою публікцію Українська телезірка.

Нагадаємо, що талановита журналістка Марічка Падалко поділилася з аудиторією цікавим кадром зі свого дозвілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська телеведуча Марічка Падалко звернулася до публіки з інтригуючою заявою.

Також портал "Українці" писав, що знаменита телезірка Марічка Падалко показала публіці незвичайну новорічну іграшку.