Відома спортсменка Аліна Кабаєва на початку двохтисячних вважалася однією з найкрасивіших дівчат Росії поки не спокусила кремлівського агресора.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

Гімнастка позувала для чоловічих журналів, причому не тільки в своїй країні.

Архівні знімки тих років все ще спливають в мережі. Так, фото Аліни для одного з японських видань нещодавно наробило шуму.

Телеграм-канали запустили хвилю репостів, коментуючи, яка ж Кабаєва була красуня в молодості. Одні звернули увагу на струнку фігуру спортсменки, інші — на міні-бікіні.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

"Ну нічого собі", - пишуть очманілі росіяни. Кадр не міг не стати сенсацією. Відмовилася від публічності Кабаєва зараз вже навряд чи наважитися позувати в такому відвертому вигляді, ось шанувальникам і доводиться обговорювати архіви. Тим більше, явно нинішній коханець Кабаєвої дозволив би такі вольності. Та й вік у колишньої балерини вже не той.

Кадр був зроблений в 2001 році. У той час спортсменка знімалася в японському бойовику «Червона тінь». Сама Аліна в одному з інтерв'ю розповідала, що її дуже люблять в цій країні. Запрошення в кіно гімнастка отримала після Олімпіади, і нітрохи не шкодувала, що прийняла його.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

"Японія для мене означає Дуже багато. Це моя перша "закордон". На міжнародні змагання вперше я виїхала саме туди, а це не забувається, можеш мені повірити. З тих пір бувала в Японії вже не раз, і у великих містах — Токіо, Осаці, і в зовсім маленьких, назв багатьох з яких навіть не пам'ятаю (нехай японці на мене не ображаються). По-друге, знятися в кіно мріє (таємно або явно), напевно, майже кожен. А тут все збіглося: і кіно, і Японія! Про що було роздумувати?!» - розповідала Аліна.

Нагадаємо, сьогодні Кабаєва веде відокремлений спосіб життя. Спортсменка не реєструється в соцмережах і не бере участі у Світському житті. Аліна лише зрідка з'являється на спортивних заходах в якості особливого гостя.