Популярна українська артистка, спокуслива актриса і телеведуча, а також любляча дружина і мати трьох дітей Анна Седокова зачарувала шанувальників шикарним відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася аудиторії в різних образах леді і розповіла трохи про жінок.

Відповідну відеоленту Анна Седокова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що спокуслива артистка була учасницею жіночого гурту "ВІА Гра", після чого почала свою успішну сольну кар'єру. Крім цього, на даний момент вона є дружиною молодого спортсмена – баскетболіста Яніса Тімми.

Також відомо, що Анна неодноразово радувала публіку відвертими образами, наприклад, фотографіями, на яких показує свої соковиті форми в нижній білизні. Крім цього, вона знімалася в пікантних образах для журналу Playboy.

На своїй публікації знаменита дівчина постала перед публікою в шикарному образі леді, показавши свої різні види.

"Ти ніколи не впізнаєш жінку. Ти думаєш, що здатний її прорахувати, купити, заволодіти. Але як тільки ти думаєш, що переміг, ти попався. Хто передбачуваний ? Жінки чи чоловіки?",- прокоментувала свою публікацію знаменита артистка.

Анна Сєдокова, фото: instagram.com/annasedokova
Анна Сєдокова, фото: instagram.com/annasedokova

Багатомільйонні шанувальники, які підписані на сторінку зірки в соцмережі, залишили чимало відгуків під відеолентою.

"Аня, яка ви красива і Сексуальна❤️", "Красуня", "Трек?", "Яка бомбита 🔥 🔥 🔥 Аня, терміново кліп в такому стилі❤️", - коментують пост користувачі Мережі.

Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram
Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Оля Полякова звернулася до своїх шанувальників за допомогою відео.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита українська співачка Надя Дорофєєва здалася перед публікою з келишком.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Регіна Тодоренко продемонструвала шикарний знімок на відпочинку зі своєю сім'єю.