Талановита українська актриса, зірка серіалу "Кріпосна", колишня героїня романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина зачарувала аудиторію шикарним знімком в соціальній мережі.

Відповідний знімок Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Українська артистка знаходиться в епіцентрі всіляких обговорень. Після романтичного реаліті-шоу "Холостячка " вона і її обранець Олександр Еллерт стали справжніми зірками.

Талановита актриса є дуже активним користувачем в соціальній мережі. Вона показує шанувальникам різноманітні фото і відеозвіти зі свого особистого життя.

На своїй публікації знаменита телезірка постала перед аудиторією в шикарному образі успішної красивої леді. Вона одягнена в довгу чорну сукню з великим розрізом на нозі.

Українська актриса стоїть у великій кімнаті, в якій багато свічок і позує для знімка. Вона трохи нагнулася, показуючи свою струнку ногу, і голосно сміється.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

"Ну що, пора по трохи повертатися в наш з вами затишний простір. Сподіваюся всі відпочили, з'їли новорічні бестселери і готові приступити до нового Insta-року.Минулий рік був феєричним. Я вважаю, що мої дружба і любов до Інстаграму тільки народилися.Хто зі мною з літа бачили мої перші смішні відео, приурочені до різних подій, рекламні, спонтанні або ж зрежесовані заздалегідь.Багато хто з вас пишуть, що люблять мій контент і чекають його! Мені приємно 🙏", - звернулася до шанувальників зірка.

Нагадаємо, що талановита українська артистка Ксенія Мішина звернулася до своїх фанатів і розповіла про пріоритети.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна актриса Ксенія Мішина показала публіці справжнього чоловіка свого життя.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Ксенія Мішина показала публіці кумедний відеоролик з кількома чоловіками.