Популярний український телеведучий, а також актор, найбільш відомий, як телеведучий українського музичного проекту "Х-Фактор" і "Орел і Решка" Андрій Бедняков розсмішив шанувальників знімком у соціальній мережі. Він показався на відпочинку закордоном.

Відповідну публікацію Андрій Бедняков розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що знаменитий український актор брав участь в іграх "КВН", він відрізняється від інших ведучих своїм умінням відмінно пожартувати над ким-небудь.

На своїй фотографії український телеведучий постав перед публікою в незвичайному образі - дуже великий живіт, кепка і шорти. Він стоїть в прозоро чистій воді для того, щоб похвалитися публіці своїм відпочинком в теплих краях.

"Засмаглий і задоволений. Додому #дубль3 Отметь того, хто знає ТОЛК в засмазі ! ми повинні триматися разом", - прокоментував свій пост український ведучий.

Варто відзначити, що у нього - дуже смішний загар, який в народі називають "засмага таксиста" - згорілі руки, шия і обличчя, а саме тіло - біле, так як Андрій знаходився постійно у футболці.

Фото Андрія Беднякова
Фото Андрія Беднякова

Мільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку українського телеведучого, залишила чимало відгуків під фотографією такого характеру.

"Нормально за Свята набрав кг 😅", "Ніякого фотошопу, Андрій підкачався", "Думаю можна на Олімпію, точно в призових будеш👍 😎", - коментують публікацію фоловери українського ведучого.

Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram
Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram

Нагадаємо, що популярний російський телеведучий Дмитро Нагієв звернувся до своєї аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита телеведуча Регіна Тодоренко викликала критику в свою сторону.

Також портал "Українці" писав, що українська телеведуча Марічка Падалко розповіла публіці про своє дозвілля в Києві.