Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужена і народна артистка України, а також телеведуча Ольга Сумська показала аудиторії свій зимовий відпочинок в українських горах. Вона показала, як вона катається на лижах зі своєю дочкою.

Відповідну публікацію Ольга Сумська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що талановита актриса народилася у Львові. Вона потрапила на естраду ще в 16 років завдяки своїй сестрі. Величезну популярність талановита артистка отримала після того, як зіграла головну роль в серіалі "Роксолана".

У своїй публікації українська актриса показалася перед шанувальниками на відпочинку в Буковелі зі своєю дочкою. Вони одягнені в зимові лижні костюми і захисні шоломи, показуючи снігові гори.

Крім цього, можна побачити відео, на якому видно сотні людей, що стояли в черзі для того, щоб піднятися на гору.

Важливо відзначити той факт, що люди абсолютно не дотримуються дистанції, вони всі без захисних масок, в тому числі, і головна героїня відео.

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Знаменита актриса показала досконалий антилокдаун, що викликає негативні емоції.

"І де ж ваші маски? А нас по домівках позагоняли.Купити батарейку я можу тільки в інтернет-магазині? Гарного Вам відпочинку", "А Україна виявляється буває дуже різною!!! Не для всіх локдаун настав!!!", "Народу повно . Відео мабуть не чули про карантин та локдаун ) щасливі", - коментують пост актриси юзери соцмережі.

Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram
Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк показала публіці сонячний відпочинок в Карпатах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита актриса Ольга Сумська порадувала своїх шанувальників кулінарними талантами.

Також портал "Українці" писав, що популярна актриса Ольга Сумська показала аудиторії свій шикарний образ молодої дівчини.