Вчені поділилися невтішними висновками нового дослідження. На думку фахівців, вже зараз Земля увійшла в епоху шостого масового вимирання.

Більш того, вони вважають, що планеті загрожує жахливе майбутнє, якщо лідери світових держав продовжать ігнорувати екологічні проблеми, пише Frontiers.

Земля. Фото: скріншот відео
Земля. Фото: скріншот відео

В рамках дослідження фахівці вивчили близько 150 робіт, сфокусованих на модифікації навколишнього середовища. Вчені вважають, що лідери світових держав найчастіше закривають очі на кліматичні проблеми.

Висновки нового дослідження, у свою чергу, демонструють, що умови навколишнього світу стали набагато небезпечнішими, ніж вважають люди.

За словами одного з авторів наукової роботи, професора Інституту навколишнього середовища та сталого розвитку Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі Даніеля Блюмштейна, якщо тенденція ігнорування екологічних проблем продовжиться - людство зіткнеться з жахливими наслідками.

Земля, планета
Земля, планета

"Масштаб загрози біосфері і всім її формам життя настільки великий, що його важко осягнути навіть добре поінформованим експертам", - попередив професор Корі Бредшоу з Університету Фліндерса в Австралії.

Незважаючи на те, що вже зараз Земля увійшла в епоху шостого масового вимирання, яку спровокувало людство, люди й далі продовжують займатися продажем диких тварин, експлуатацією токсичних елементів та іншими діями, які негативно впливають на довкілля.