Після першого місяця 2021 року з'явилася невтішна інформація – всі великі прем'єри всіх студій крім однієї знову переносяться на невизначений термін.

Голлівуд в кінці січня 2021 масово скасував дати прем'єр майже всіх фільмів на першу половину року.

Чорна Вдова
Чорна Вдова

Як повідомляє The Hollywood Reporter, в Голлівуді змінилися дати виходу всіх фільмів, крім стрічок Warner Bros - вони будуть виходити одночасно в кінотеатрах і на НВО Мах.

"Це бардак",-анонімно повідомив один ветеран-Керівник студій The Hollywood Reporter. Він підкреслив, що цей "бардак" стосується всіх фільмів, запланованих до липня 2021 року.

Йдеться в першу чергу про фільми Тихе місце 2, Чорна вдова, Форсаж 9 і Топ Ган: Маверік. Крім того, Годзілла проти Конга також вийде в інший час - в цьому випадку раніше.

Годзілла проти Конга
Годзілла проти Конга

З чуток студія також планує" присунути " ближче дати виходу фільмів Дюна, Загін самогубців і матриця 4.

  • Ціла низка режисерів раніше засудили Warner Bros за те, що компанія зібралася випускати фільми в 2021 році одночасно в кіно і на HBO Max.
  • Одна з кінокомпаній навіть погрожувала судом за порушення плану прем'єр.
  • Нагадаємо, Warner Bros прийняла рішення в день прем'єри всіх 17 фільмів в 2021 році одночасно запустити їх на своїй стрімінговій платформі HBO Max.

Чорна Вдова
Чорна Вдова

  • Після цього творець Дюни Дені Вільнев розкритикував Warner Bros за одноосібне рішення.
  • Це може спровокувати низькі збори за фільмами, але поки що керівництво Warner Media заплатило компенсацію тільки акторам і творцям Диво-жінки.