Популярний російський шоумен, пародист, гуморист, один з найуспішніших і знаменитих коміків Максим Галкін порадував шанувальників шикарним відеороликом у своєму акаунті в соцмережі. Він показав свій шикарний особняк, в якому проживає зі своєю сім'єю.

Відповідну публікацію Максим Галкін оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що популярний російський шоумен є п'ятим чоловіком Алли Борисівни Пугачової. Вони вже багато років перебувають у шлюбі і разом живуть в шикарному особняку, де виховують своїх дітей.

У відеоленті можна побачити величезну люстру, на якій Максим і його син змінюють лампочки. Можна звернути увагу на дивовижне приміщення, де живе зоряна сім'я, – красиві сходи, мармурова підлога, нескінченні кімнати, дорогі картини і так далі.

Фото Максима Галкіна
Фото Максима Галкіна

"Міняємо лампочки ми з Гаріком вчора міняли лампочки у великій старовинній дерев'яній люстрі. Я будучи у Франції довго шукав підходящу за розміром для холу люстру. Поки кілька років тому не знайшов на заштатному аукціоні величезну стару дерев'яну люстру середини 19 століття. У мене завжди була мрія відкрити шедевр в горі сміття, щоб твір був видатний, а ціна мізерна. І ось, нарешті, мені це вдалося. Коштувала люстра як сучасна звичайна. Довелося правда поторгуватися 😊. Однак ще належала серйозна реставрація, так як окремі елементи були в жалюгідному стані", - прокоментував сой пост гуморист.

Нагадаємо, що знаменитий російський шоумен Максим Галкін показав шанувальникам стару новорічну виставу зі своєю участю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий гуморист Максим Галкін показав зворушливий момент зі своїм сином.

Також портал "Українці" писав, що популярний комік Максим Галкін показав фанатам таланти свого сина.