Відома українська артистка, колишня учасниця гурту "Время и Стекло", талановита співачка, дружина Володимира Дантеса Надя Дорофєєва зачарувала шанувальників своєю публікацією в соціальній мережі. Вона показалася в щоденному образі і звернулася до фанатів.

Відповідні кадри Надя Дорофєєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що українська співачка дуже успішно почала свою сольну кар'єру. Вона відносно недавно випустила свій перший сольний сингл під назвою "Горит", який вірвався на перше місце у всіх українських чартах.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

У своїй публікації знаменитість постала в щоденному образі - сині джинси, білий пухнастий топік і накидка білого кольору, яка поєднується з топіком, як костюм.

Вона сидить боса на підлозі біля білої шафи і тримає в руках телефон, щоб її сфотографували для ніжного кадру, яким вона поділилася зі своїми улюбленими фанатами.

"Початок 2021-го.. ми всі сповнені надій на цей рік. Пам'ятаю себе рівно рік тому, тоді я навіть уявити собі не могла, що рік буде настільки дивним. Думаю, у кожного з нас відбулися великі внутрішні зміни .Рік став знаковим для кожної людини на цій планеті. І ось, перебуваючи на початку 21-го, Я розумію, що планувати що - небудь як раніше-вже неможливо...Ти завжди повинен гнучко реагувати на всі, що відбуваються, ти вже зрозумів, що до всього можна звикнути, усвідомив як важливо відчувати зв'язок з близькими і друзями, а ще став більше прислухатися до себе і своїх бажань. Ну що ж, адаптуємося і погнали вперед!", - підписала пост українська зірка.

Нагадаємо, що українська артистка Надя Дорофєєва показала смішний відеоролик зі своєю участю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Володимир Дантес і його дружина Надя Дорофєєва потішили фанатів відвертими знімками.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Надя Дорофєєва здивувала аудиторію своїми худими ногами.