Відоме українське гумористичне шоу Дизель шоу уклало контракт російським телеканалом СТС і тепер його показуватимуть на каналі ЧЄ!. Зараз вже транслюється анонс цього проекту.

Дизель шоу
Дизель шоу

В ефірі він з'явиться 8 лютого. Про це повідомляє Telegram-канал "Ліга сміху і КВК в Україні".

Як стало відомо, в ролику не відзначається те, що шоу є українським. У ньому сказано, що це "міжнародний комедійний хіт". Російський телеканал ЧЄ! належить холдингу СТС Медіа.

На даний момент представники Дизель шоу поки ніяк не прокоментували ситуацію.

Дизель Шоу-гумористичне концертне шоу від Дизель Студіо. Телевізійна версія концерту виходить на телеканалі ICTV і є одним з найбільш рейтингових продуктів на цьому каналі.

Раніше повідомлялося, що артист і телеведучий Олександр Бережок згадав про те, як збігав з жіночого гуртожитку, щоб не бути спійманим комендантами. Він каже, що для нього - це період можливостей, проблем і пригод.

У актора є безліч цікавих історій. Однією він ексклюзивно поділився з нами на шоу " Хто зверху?", яке показує Новий канал.

Олександр Бережок
Олександр Бережок

"Ми з хлопцями часто відвідували жіночі гуртожитки, - каже Олександр. - Іноді затримувалися в гостях допізна (посміхається). А після 22 годин вони закривалися, і черговий робив обхід. Перевіряв, чи все на місцях".

Актор згадує, як одного вечора вони з хлопцями почули, що по коридору йде черговий. Щоб уникнути неприємностей, їм довелося швидко придумати план втечі.