Популярна українська співачка, заслужена артистка України, скандальна і епатажна виконавиця Світлана Лобода зачарувала шанувальників шикарним відеороликом зі своєю участю. Вона показала свої різні образи на дозвіллі.

Відповідне відео Світлана Лобода оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що початок 2021 року у знаменитої співачки склалося дуже вдало. Не дивлячись на умови пандемії, українська артистка почала виступати на великій сцені зі своїми сольними концертами.

Вона виступила в Дубаях і ошелешила місцевих жителів своїми талантами. Після цього вона залишила там своїх родичів і відправилася в тур з концертами.

На відеоролику можна побачити епатажну співачку в щоденному образі - чорні штани і коротка кофта, яка показує її плоский живіт, чорна захисна маска і чорна шубка.

Популярна артистка вийшла зі свого шикарного готелю і відправилася на концерт. Далі у відеоленті співачка показала закулісся і свій епатажний наряд - золотисте коротке плаття.

"За 5 хвилин до... і відразу після😜 😜 😜", - підписала публікацію Світлана.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку знаменитості, не можуть стримати своїх емоцій, і пишуть незліченну кількість коментарів під відеофайлом зірки.

"От не люблю такі макарони на голові", "🤗 🤗 🤗 🤗 красуня💋", "Ну крута"," Світлана Сергіївна, коли ж там вже викладуть Superstar Show на Ютуб? ❤️👸🏼🔥 🙈",- пишуть відгуки підписники артистки.

Коментарі на пост Світлани Лободий в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободий в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Світлана Лобода потішила аудиторію кадрами із закулісся.

Як раніше повідомляв портал "Українці", епатажна артистка Світлана Лобода показала свою сім'ю і звернулася до фанатів.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Світлана Лобода розстебнула піджак і показала глибоке декольте.