Знаменитий російський композитор, заслужений артист Російської Федерації, популярний співак і піаніст Ігор Крутой порадував фанатів шикарним відеороликом зі своєю участю. Він показався у всій своїй красі за грою на піаніно.

Відповідним відеофайлом Ігор Крутой поділився у своєму акаунті в Instagram.

Варто відзначити, що вже дуже багато років унікальний композитор радує публіку своїми талантами. Він є не тільки російським артистом, він також - заслужений артист України і лауреат Ленінської премії комсомолу.

У своїй публікації композитор постав перед публікою в ненав'язливому образі - чорні штани і чорний светр. Він сидить за піаніно і грає шикарну музику, яку сам і написав.

Крім цього, можна побачити балет "Тодес", який відмінно танцює на відео під красиву музику.

Фото Ігоря Крутого
Фото Ігоря Крутого

"Ігор Крутой і балет "Тодес" — - "Танцюючі Еврідіки" (муз. І. Крутой). Історія кохання Орфея і Еврідіки - один з найкрасивіших давньогрецьких міфів. Юна Еврідіка була німфою лісів, а її коханий Орфей — співаком і музикантом. Одного разу Еврідіка гуляла по лісі і, випадково наступивши на отруйну змію, померла після її укусу. Орфей не міг жити далі без коханої, і, вирішивши за всяку ціну повернути її, відправився в царство мертвих. Бог підземного світу Аїд запитав, Чого ж хоче юнак. Музикант попросив відпустити кохану в світ живих. Аїд погодився дати шанс Еврідіці, але за умови, що на зворотному шляху Орфей повинен йти, не озираючись, інакше вона назавжди залишиться в царстві мертвих. В кінці свого шляху Орфей все-таки не витримав і подивився - чи йде за ним Еврідіка. І тоді його коханої тут же назавжди закрили вихід з царства Аїда. Після того, як Орфей повернувся в наш світ, багато дівчат намагалися завоювати його серце, але, не домігшись взаємності, німфи від злості розтерзали його. Орфей і Еврідіка возз'єдналися після смерті і більше ніколи не розлучалися...", - написав цікаву історію артист.

Нагадаємо, що популярний російський артист Сергій Лазарєв звернувся до шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий виконавець Діма Білан убив жіночу аудиторію відвертим виглядом.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий український співак Олег Винник обрадував своїх шанувальників приємною новиною.