Популярний український співак, автор і виконавець власних пісень, справжній "серцеїд", член тренерського складу музичного проекту "Голос країни" Олег Винник зачарував публіку шикарним постом у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався в новому гіпершоу "Маска" на великій сцені в несподіваному вигляді.

Відповідну публікацію Олег Винник розмістив на своїй станиці в Instagram.

Український секс-символ вже багато років тому закохав у себе мільйони людей. Він збирає справжні аншлаги на своїх сольних концертах.

Варто відзначити, що початок 2021 року виявився дуже продуктивним для популярного артиста, він бере участь відразу в двох проектах - "Голос Країни" і шоу "Маска".

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

У своїй публікації український співак постав перед шанувальниками в несподіваному вигляді - костюм бика.

Українські глядачі, які спостерігали за першим випуском гіпершоу, могли насолодитися виступом загадкового артиста. Варто відзначити, що детективний склад не відгадав людину, яка була під костюмом бика.

"Дуже задоволений, що мені запропонували співати саме в образі Буйвола. Погодьтеся, він дуже зворушливий 😀 Коли побачив свій виступ на телебаченні, сам себе не впізнав 😂 Навіть забувся, як у костюмі було спекотно і незручно. У масці – як під ковпаком: неймовірно цікаво, але таке враження, що ти знаходишся у животі кашалота 😁 Коли зняли маску, на мені не залишилося жодного сухого місця", - прокоментував свої знімки Олег.

Нагадаємо, що знаменитий український співак Олег Винник звернувся до аудиторії з приємною новиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий артист Олег Винник показав справжнє шоу для своїх фоловерів.

Також портал "Українці" писав, що Олег Винник у шикарному Нарді звернувся до своєї аудиторії.