Популярна українська співачка, член детективного складу на новому гіпершоу "Маска", дружина знаменитого продюсера Потапа Настя Каменських розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона показалася зі своєю мамою після великої втрати.

Відповідною публікацією Настя Каменських поділилася у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що нещодавно українська співачка перенесла страшну трагедію - вона втратила свого рідного батька, коли він розміняв 8-й десяток років. Варто відзначити, що нічого не передчувало біди, адже ще недавно вони відзначали Новий рік всією своєю сім'єю.

Популярна артистка не повідомляє причин смерті свого батька, відомо тільки те, що він покинув цей світ в 81-річному віці.

Настя Каменських зворушила публіку теплим і несамовитим знімком зі своєю матір'ю після трагедії. Вона обіймає свою маму в домашніх умовах і тримає в руці телефон для селфі-знімка.

"Немає в світі місця тепліше і спокійніше, ніж в обіймах мами", - підписала свій пост українська знаменитість.

Каменських, фото Іnstagram
Каменських, фото Іnstagram

Багатомільйонні фоловери артистки насилу стримують сльози через втрату свого кумира і залишають коментарі зі своїми співчуттями.

"Прийміть наші співчуття 😥, тримайтеся", "Такий теплий і душевний піст 😍", "Золоті слова!!!!Тримавши . Я без поняття якого це!!!Але сочусвтую💕!!!", "Ето точно ❤️бережіть маму❤", - пишуть підписники української артистки.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Настя Каменських потішила публіку своїм красивим виглядом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита українська артистка Настя Каменських показала фанатам свій шикарний сніданок.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Настя Каменських показала шикарну фотографію зі своїм чоловіком Потапом на відпочинку.