34-річна Еймі Годден захворіла на псоріаз в 14 років, але він ніколи не завдавав їй великих проблем. Однак один поцілунок в новорічну ніч запустив в її організмі такі процеси, що зараз дівчина покрилася плямами по всьому тілу, які не сходили.

Еймі з Кента, Великобританія, захворіла легкою формою псоріазу, коли їй було 14 років. Тоді на тілі дівчинки з'явилося всього кілька плям, які вона легко ховала під одягом. І вони її не особливо турбували до 2018 року, коли у дівчини стався жахливий спалах. Причому за досить романтичних обставин.

Після одного поцілунку обличчя дівчини вкрилося плямами
Після одного поцілунку обличчя дівчини вкрилося плямами

Неймовірно, але вона була викликана новорічним поцілунком з деким, у кого був тонзиліт, про що я, звичайно, не знала. Мало того що я підхопила вірус, так незабаром у мене на лобі, щоках і грудях почали з'являтися червоні плями. Незабаром роздратування покривало вже всі мої руки, стегна і спину Еймі Годден

Коли дівчина прийшла до лікаря, він з ходу діагностував їй псоріаз, який був викликаний саме тонзилітом. Але це була не найстрашніша новина. Виявилося, ніяких стовідсотково дієвих ліків, які позбавили б британку від напасті, просто не існує.

Я повернулася додому і виходити назад вже не хотіла. Ніяких зустрічей з друзями і дзеркал. Особисто я не могла розповісти про те, що трапилося друзям і родині, тому вирішила зробити про це пост в "Інстаграмі" Еймі Годден

Після одного поцілунку обличчя дівчини вкрилося плямами
Після одного поцілунку обличчя дівчини вкрилося плямами

Але пост дівчини випадково став вірусним. Тоді реакція абсолютно незнайомих людей сильно допомогла Еймі. Хоча на вулиці в неї тикали пальцем, в Мережі все було інакше. Виявилося, чесність дівчини була потрібна не тільки їй самій, а й людям, які зіткнулися з такою ж проблемою, як вона.

І хоча дівчина прийняла свій стан, краще воно не стало. За словами Еймі, шкіра все ще постійно свербить і болить. Настільки, що навіть звичайний одяг викликає неприємні відчуття, пише Daily Star. Але дівчина вже знайшла свої методи боротьби з напастю.

Сонячне світло, здорова збалансована дієта і відмова від алкоголю - все це допомагає мені впоратися. Але спалахи відбуваються іноді самі по собі Еймі Годден