Точна дата виходу гри невідома, але її появи варто очікувати в 2021-2022 роках. Microsoft зуміла домовитися з розробниками, щоб S.T.A.L.K.E.R. 2 був тимчасовим ексклюзивом Xbox.

Читайте нас у Google News!

Це означає, що гра вийде одночасно на PC і Xbox Series X. А ось тим, хто придбав PlayStation 5, доведеться набратися терпіння і почекати.

Скільки саме доведеться чекати - невідомо.

Реліз гри на PlayStation 5 може затриматися як на кілька тижнів, так і на кілька місяців.

Раніше Українці писали, що за симуляцію життя всередині зони буде відповідати передова, як кажуть розробники, система A-Life 2.0, яка вміє створювати незліченну кількість подій, роблячи ігровий світ РЕАЛЬНО живим. Якщо ви перебуваєте в одному місці, то в іншому обов'язково буде щось відбуватися. Зона відчуження буде жити своїм життям навіть без безпосередньої участі гравця.

S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2

А ще в грі представлять масштабний нелінійний сюжет з різними кінцівками. Рішення гравця впливатимуть на долю персонажів, локальні події і на світ в цілому. Це додасть грі варіативності, адже кожне нове проходження буде незнайомим і унікальним.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Скріншот з трейлера S.T.A.L.K.E.R. 2
Скріншот з трейлера S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробники гордо заявляють: в S.T.A.L.K.E.R. 2 буде реалізований один з найбільших відкритих світів в сеттінгу постапокаліпсіс на даний момент часу. Нові локації в грі будуть сусідити з уже знайомими по інших частинах серії старими локаціями. Те ж саме стосується артефактів, монстрів і аномалій - нові об'єкти будуть перемішані зі старими.

Завдяки движку Unreal Engine 4 в грі буде реалізована підтримка всіх сучасних технологій - трасування променів, фотограмметрії (метод моделювання, при якому реальні об'єкти скануються і проектуються в цифрову середу) і рухів обличчя і тіла.

Найцікавіше у нашому Twitter! Хутчіш підписуйся!

Попередні частини серії досі користуються популярністю за рахунок модифікацій, яких налічується вже незліченна безліч. Зараз вже можна сміливо сказати, що друга частина згодом теж обросте різними модифікаціями, так як розробники зроблять все можливе, щоб у моддеров був простір для творчості відразу після виходу гри.