Популярний український артист, автор і виконавець своїх пісень, хореограф, член суддівського складу на музичному проекті "Голос Країни"Дмитро Монатік потішив публіку постом у своєму акаунті в соцмережі. Він показав членів своєї команди на самому музичному шоу країни.

Відповідні фото- та відеофайли Монатік оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Український артист вже багато років виступає на українській сцені і збирає цілі стадіони на своїх концертах. Його запрошують на різноманітні телешоу для того, щоб він заспівав або ж порадував публіку своєю присутністю.

Відомо, що вже стартував новий сезон самого музичного шоу країни" Голос Країни", на якому Монатік бореться зі своїми опонентами за нові таланти, які приходять на проект.

Фото Монатіка
Фото Монатіка

У своїй публікації український виконавець показав шикарні кадри з останнього випуску "Голос Країни", де він поповнив свою команду на три нових талановитих людини: Олександру Ганапольську, Євгену Семехіну і Анастасіу Бухенцову.

У публікації українського хореографа і співака можна побачити фотографії дівчат і їх шикарні виступи. Крім цього, Монатік заспівав з однією з учасниць прямо на сцені.

"Підсумки другого випуску @goloskrainy_official . Моя команда @skulichik", - підписав свій пост український співак.

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку артиста, залишають чимало відгуків під постом Монатіка.

"Дмитро Сергійович, у вас як завжди найкраща команда, з великим майбутньому верю вірю в вас, тільки до успіху, тільки вперед, біжимо до мрій і перемоги😉 ✌ 🏻 🎤", "Така сильна команда, такі у тебе дівчатка сильні! Удачі!! 🙏 🏼 ❤ ️ 🔥", "Від голосу Євгенії мурашки по всьому тілу😍 😍", - коментують пост фоловери артиста.

Коментарі на пост Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Монатіка в Instagram

Коментарі на пост Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Монатіка в Instagram

Нагадаємо, що популярний український виконавець Монатік розповів фанатом про те, що стартував новий сезон музичного шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий музикант Монатік показав публіці, як він заспівав з Надею Дорофєєвою.

Також портал "Українці" писав, що відомий співак Монатік показав публіці свою дружину.