Новий сезон найромантичнішого реаліті-шоу "Холостяк" стартує 5 березня. Красуні з різних міст України боротимуться за серце 31-річного бізнесмена з Харкова Михайла Заливако, який став головним героєм проекту.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу СТБ.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

- Вже 5 березня 2021 року на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра найочікуванішого романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Головним героєм став успішний бізнесмен з Харкова, засновник логістичної компанії Михайло Заливако. Вас чекають незабутні побачення, емоції та історії відносин людини з учасниками, - зазначено в анонсі.

Ім'я головного героя нового сезону "Холостяк" стало відомо на фінальному пост-шоу проекту "Холостячка". Крім бізнесу важливе місце в житті Михайла Заливако займає спорт. Холостяк регулярно займається в залі, любить екстрим і гори. Минулого року здійснив сходження на Ельбрус за маршрутом першопрохідців.

Михайло зізнається, що, незважаючи на успішний бізнес, в його житті не вистачає найголовнішого - справжнього кохання, за яким він і прийшов на проект.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

Про шоу " Холостяк"

Реаліті-шоу "Холостяк" стартував в Україні 2011 року на телеканалі "СТБ". З початку проекту було випущено 10 сезонів, в яких 25 красунь країни боролися за серце головного героя шоу. У кожному випуску головний герой зустрічається з однією або відразу декількома дівчатами. Ці побачення проходять в різних місцях-в ресторані, в басейні, на кораблі, на віллі і так далі. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.

Михайло Заливако, Холостяк-11
Михайло Заливако, Холостяк-11

Кількість претенденток зменшується з кожним випуском: холостяк сам вирішує, кого залишити, і з ким він хотів би познайомитися ближче. У фіналі залишаються тільки дві дівчини. Після їх знайомства з батьками холостяка, герой робить свій вибір в шоу - пропонує одній з них руку і серце.