У мережі оприлюднили шикарний відеоролик з виступу з самого музичного шоу країни "Голос Країні". На ньому можна побачити запаморочливий виступ одного з учасників, який вже потрапив в команду одного з суддів.

Відповідну публікацію оприлюднили на офіційній сторінці "goloskrainy_official" в Instagram.

Кожному жителю України відомо, що вже почався 11 сезон самого музичного і популярного шоу країни "Голос Країни", де з'явилися нові члени журі – Надя Дорофєєва і Олег Винник, ну і, звичайно ж, Тіна Кароль і Монатік.

Юрій Горбунов і Надя Дорофєєва
Юрій Горбунов і Надя Дорофєєва

В останньому випуску можна було побачити неабиякі баталії між Надею і Тіною, які всіма силами змагаються між собою за талановитих учасників.

На відеоленті, яку показали на офіційній сторінці "Голосу Країни", можна побачити і почути справжнього професійного виконавця, який закохав в себе серця мільйонів дівчат, Микиту Ломакіна.

Як тільки хлопець почав співати, серце Тіни Кароль і Наді Дорофєєвої завмерло. Хлопець виявився справжнім талантом, який здатний стати великим артистом на українській естраді.

"Які враження від виступу учасника #командаТіни Nikita Lomakin? Хлопець виконав пісню "My heart will go on" Celine Dion в незвичному аранжуванні. Дивись наше відео та підспівуй молодому таланту❤️", - підписаний відеоролик на сторінці музичного проекту.

Тіна Кароль та Дан Балан на проєкті "Голос Країни"
Тіна Кароль та Дан Балан на проєкті "Голос Країни"

Нагадаємо, що знаменитий український виконавець Олег Винник показав публіці свою команду на музичному проекті "Голос Країни".

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі розповіли про нового ведучого музичного проекту "Голос Країни".

Також портал "Українці" писав, що популярна українська співачка Надя Дорофєєва показала аудиторії свого чоловіка за лаштунками музичного шоу.