Талановита українська артистка, скандальна і епатажна співачка, заслужена артистка, чарівна Світлана Лобода потішила аудиторію шикарною відеолентою в своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в новому випуску музичного проекту "Голос Діти".

Відповідну відеоленту Світлана Лобода продемонструвала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна артистка вже давно вважається однією з найбільш затребуваних співачок на російській естраді. Вона вже давно переїхала на територію Російської Федерації, де ростить своїх дочок Лізу і Тільду.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

Відомо, що талановита виконавиця сидітиме в тренерському кріслі на самому музичному проекті Росії "Голос Діти". Цій події Світлана і присвятила свою публікацію.

На відео заслужену артистку можна побачити в червоному масивному кріслі в звичному для неї епатажному образі - довге біле волосся, великі губи і яскраве плаття чорного кольору з відкритим декольте.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

"Дорогі друзі, перший день, значить, маестро, Василь, дивіться який симпатяга", - звернулася із суддівського крісла Світлана і показала репера Басту, який теж бере участь у проекті в ролі тренера.

Крім цього, вона показала ще одного тренера - Єгора Кріда.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

"Егорушка, Егорушка. Бачите, який він Кучерявий, обаяшка, Єгорушка, посміхайся завжди, Єгорушка, і ми продовжуємо", - звернулася українська співачка до колеги.

Нагадаємо, що співачка Світлана Лобода порадувала шанувальників своїм пікантним знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Світлана Лобода показала публіці свою струнку фігуру.

Також портал "Українці" писав, що Українська знаменитість Світлана Лобода показала свій вигляд в Дубаях.