У мережі розмістили шикарний пост для любителів справжнього гумору, які можуть побачити найсвіжішу новину про український проект "Ліга Сміху". В офіційній групі написали новину про новий тренерський склад і команди в новому сезоні проекту "Ліга Сміху".

Відповідну публікацію розмістили в офіційній групі "ligasmeha" в Instagram.

Всі українці вже давно перебувають в очікуванні нового сезону самого гумористичного проекту країни "Ліга Сміху". І ось вже зовсім скоро на телеекрани вийде перший випуск нового сезону, який назвали "Битва Титанів".

На публікації можна побачити всіх членів команд, які братимуть участь у гумористичному шоу. Крім цього, є інформація про новий тренерський склад, який дуже змінився.

Також в "Лізі Сміху" буде аж два ведучих – член студії "Кварталу-95 " Євген Кошовий і топовий український продюсер Потап.

Фото Ігоря Ласточкіна
Фото Ігоря Ласточкіна

"БИТВА титанів ефір 19 лютого на "1 + 1" 10 кращих команд минулих сезонів" Відпочиваємо разом "Хмельницький" ветерани Космічних військ" "VIP" Тернопіль "Вінницькі" Вінниця "Наш Формат" Кам'янець-Подільський "тріо різні і ведучий" "30+" Житомир "Стадіон Діброва" Царичанка "Воробушек" "Веселі Бобри" Дрогобич&Стоянівка", - написали інформацію про команди на сторінці групи.

Крім цього, написаний новий тренерський склад проекту та його редактори.

Фото Потапа
Фото Потапа

"Оновлений тренерський склад: Гарік Корогодський Маша Єфросиніна Володимир Дантес Олеся Жураковська Стас Боклан Сергій Бабкін Оновлений редакторський склад: Чингіс Мазінов & Ігор Ласточкін", - пишуть на сторінці "Ліги Сміху".

А також вперше за всю історію шоу переможець зможе виграти грошовий приз.

"Призовий фонд 1 000 000 гривень!💰 Це не всі сюрпризи, так що до зустрічі!✌ 🏻 За кого будеш вболівати в цьому суперсезоні?🤪 ", - повідомляють в мережі.

Євген Кошовий та Юрій Ткач
Євген Кошовий та Юрій Ткач

Нагадаємо, що українська актриса Ірина Сопонару порушила чоловічу фантазію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний український гуморист ігор ластівки показав публіці свій відпочинок в Єгипті.

Також портал "Українці" писав, що шоумен Юрій Ткач показав, як проходять його зйомки нового серіалу.