Відомий український співак, автор і виконавець власних пісень, член детективного складу в новому гіпершоу "Маска", член тренерського складу в музичному проекті "Голос Країни" Олег Винник порадував публіку шикарним постом у своєму акаунті в соцмережі. Він показався в новому гіпершоу і повідомив про те, що скоро буде новий випуск на українському телеканалі.

Відповідну публікацію Олег Винник продемонстрував на своїй сторінці в Instagram.

Український артист завжди був популярним на українській естраді. Крім цього, його знають в Німеччині, Швейцарії, Австралії та інших країнах світу завдяки своїм виступам під ім'ям OLEGG.

Олег Винник
Олег Винник

На своїх концертах український артист зводить своїх фанатів з розуму. Вони натовпами біжать на його виступи і з нетерпінням чекають нових концертів.

На сьогоднішній день він став справжньою зіркою телебачення, Олег бере участь відразу в двох проектах – гіпершоу "Маска" на каналі "Україна" і музичному шоу "Голос Країни" на каналі "1+1".

У своїй публікації знаменитий артист постав перед аудиторією в звичному для себе образі - червоний світшот і шкіряна куртка-косуха. Він сидів у кріслі детектива на проекті "Маска", звернувшись до українських телеглядачів.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

"Друзі, цікаві ваші припущення, хто ховається у фантастичних образах героїв гіпершоу @maskaukrainetv 😉 Пишіть у коментарях, а також обов’язково вмикайте сьогодні @kanalukraina о 21:00 і дивіться 3-й випуск грандіозного проєкту. #олегвинник #маска_україна_шоу #каналукраїна #themaskedsinger", - підписав свій пост український співак.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Нагадаємо, що популярний український виконавець Олег Винник показав нових членів своєї команди на шоу "Голос Країни".

Як раніше повідомляв портал "Українці", співак Олег Винник повідомив українцям приємну новину.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Олег Винник повідомив, що навесні почнуться його сольні концерти.