Популярний український артист, автор і ісповнювач власних пісень, член тренерського складу на шоу "Голос Країни", детектив у новому гіпершоу "Маска" Олег Винник порадував аудиторію шикарною відеолентою в своєму акаунті в соцмережі. Він показався на останньому випуску музичного проекту, а також показав нових учасників своєї команди.

Відповідні кадри Олег Винник оприлюднив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Український артист за останній час став справжнім шоуменом, з початку 2021 року він бере участь відразу в двох проектах – "Голос Країни" і шоу "Маска".

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Варто відзначити, що раніше він був дуже рідкісним гостем на українському телебаченні, хіба що там могли показувати тільки його концерти. Український артист - дуже популярна особистість, у нього є мільйонна аудиторія, яка обожнює його пісні і знає їх напам'ять.

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

У публікації можна побачити Олега на зйомках шоу "сліпого прослуховування", він одягнений в помаранчевий худі і чорні штани. Також він показав кадри з самого ефіру, на яких можна побачити нових членів його команди – Сергія Нейчева і рокершу Анну Шеррі.

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Крім цього, український артист розмістив відеовідрізки, на яких можна почути просто неймовірні виступи його нових підопічних.

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Нагадаємо, що український виконавець Олег Винник показав аудиторії дівчину, якій належить його серце.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Олег Винник звернувся до аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Олег Винник звернувся до фанатів з крісла нового гіпершоу.