У соціальній мережі розмістили шикарний пост, який оцінять всі любителі якісного гумору. На офіційній сторінці українського гумористичного проекту "Ліга Сміху" показали досвідчену команду, яка повернеться на велику сцену, щоб отримати головний приз.

Відповідну публікацію оприлюднили в офіційному акаунті "Ліги Сміху ""ligasmeha" в Instagram.

Відомо, що цього року вже зовсім скоро почнуть показувати саме гумористичне шоу країни. На проект повернуться найсильніші команди сезону, щоб позмагатися між собою і довести, хто є найсильнішим колективом.

Фото Потапа
Фото Потапа

Крім цього, в цьому сезоні вперше зробили грошовий приз у розмірі 1 мільйона гривень, який зможе розділити між собою команда-переможець.

Публікація присвячена одному з найсильніших жіночих колективів "Тріо Різні", які із задоволенням вирішили повернутися на проект після запрошення.

""Тріо різні" Київ камбек🤗дуже-дуже сильно-сильно сумували за "Лігою сміху " і раді поверненню, але з іншого боку на душі було спокійно, не було цієї боротьби, конкуренції, коли вилітаєш, нервуєш, а ми команда, яка завжди переживає! Запрошення 💌нам подзвонив один з головних продюсерів і сказав, що планується новий сезон, в якому братимуть участь "старички Ліги" - нас цим сильно заінтригували і запросили старим добрим упорядником рушити в цей суперсезон. За призовий фонд в 1 мільйон гривень ще сказали... Ми такі - "Ну Всееее" і погодилися!😅Загалом зраділи і злякалися одночасно!",- повідомляють на офіційній сторінці "Ліги Сміху".

Скріншот з "Ліги Сміху"
Скріншот з "Ліги Сміху"

Нагадаємо, що топовий український гуморист Юрій Ткач показав свої зйомки нового сезону комедійного серіалу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український шоумен Юрій Ткач не перестає радувати фанатів позитивними публікаціями.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий продюсер Потап розповів про свої ритуали.