Дочка знаменитої актриси з РФ, справжньої легенди і зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Анна поділилася яскравими фотознімками з відпочинку в Дубаях. Дівчина сіла на красивий стіл, щоб спробувати солодкість, і заявила про бажання обмежувати себе в їжі.

Відповідну публікацію Анна Заворотнюк розмістила у своєму профілі в Instagram.

Молода красуня зробила яскравий знімок в білій сорочці, сидячи в милому закладі за столиком. Варто зауважити, що все в закладі зроблено в рожевому стилі, навіть тортик, який стоїть перед Анною, теж виглядає вельми стильним.

Дівчина вирішила торкнутися проблеми, які можуть з'явитися від надмірного вживання солодкого. Вона висловила захоплення людям, які вміють велику силу волі, щоб відмовитися від солодкого.

Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram

"Віддаюся пороку 🍰 Захоплююся людьми, які мають настільки сильну волю, щоб відмовитися від солодкого. Коли - небудь і я зможу контролювати цей процес🍯кажуть, що за 21 день, можна позбутися від будь-якої шкідливої звички, навіть від вживання надмірної кількості цукру в раціоні. Для цього всього лише потрібно скласти збалансований раціон харчування, щоб організм отримував глюкозу з споживаних жирів і білків. 🍭 В першу чергу покращиться стан шкіри, що вкрай важливо для мене. Так як від будь-якої солодощі результат, так би мовити, на обличчя. Варто мені відмовитися від солодкого шкіра стає набагато чистіше", - вказала Анна у своєму пості.

За її словами, велика кількість цукру створює складність в перетравленні їжі і завдає шкоди системі серця і судин. Крім того, цукор додає зайвих кілограмів до ваги, але він викликає серйозну залежність від солодкого.

Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram

"Підсумок: не хочу повністю відмовлятися від солодкого. Однозначно, буду намагатися обмежувати себе в його споживанні", - додала також дочка Заворотнюк.

Нагадаємо, що дочка Анастасії Заворотнюк Анна показалася в стильному образі посеред вулиці.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дочка російської актриси Анастасії Заворотнюк звернулася до хейтерів.

Також портал "Українці" писав, що молода Анна Заворотнюк хоче скоріше переїхати в нову квартиру.