Коли в будинку є маленька дитина, на кожен підозрілий шурхіт звертаєш особливу увагу. Щоб просто перестрахуватися, Соня Оверман з Айдахо, США, встановила біля ліжечка малятка камеру і датчик руху.

Про це пише Daily Star.

Жінка встигла зняти, як кіт заліз у колиску до її немовляти
Жінка встигла зняти, як кіт заліз у колиску до її немовляти

І, коли вночі на її телефоні раптово з'явилося повідомлення про те, що в дитячу хтось проник, медсестра злякалася. Вона в той момент працювала, тому відправила чоловіка, який був вдома, на розслідування.

Побачене не тільки заспокоїло пару, але і неабияк повеселило. Їх котик пробрався в кімнату до карапуза (це було нескладно — через ремонт всі двері в будинку були зняті) і заліз в ліжечко.

@sonja_overman

Oh no. #midnightparty #catsoftiktok #babiesoftiktok #momsoftiktok #fyp #ohno #viral

♬ Oh No - Kreepa

Він, мабуть, вирішив, що разом спати буде зручніше і ніхто не буде проти обіймів. Однак шостим почуттям виявивши котейку, Малятко прокинулася і кинулася з ним грати, зовсім забувши про сон.

Ця картина розчулила не тільки батьків дитини, а й користувачів "Тіктока", куди Соня виклала це ролик. Він швидко набрав 4,3 млн переглядів і близько 430 тис. лайків.

У коментарях глядачі прийшли в захват від такого ласкавого котяри, який потрапив у пастку власної цікавості.

Жінка встигла зняти, як кіт заліз у колиску до її немовляти
Жінка встигла зняти, як кіт заліз у колиску до її немовляти

я прям бачу, як в голові у кота проноситься: "Боже, що я наробив, мяуууу"

кажуть, кішки пробираються в колиску, щоб задушити немовляти... Брехня, ця дівчинка точно перемогла і забрала одне котяче життя. Ми всі бачили, як вона пролетіла перед камерою! winter_queenofheavyhaul

Карапуз не спав, а лише прикидався. Він чекав, поки кіт не підкрадеться ближче, щоб накинутися на нього-сюрприз! markymarx