Перечитувати старі листи — особливе задоволення. Іноді це просто ніжні почуття ностальгії, а іноді — надірваний від сміху живіт. Як у випадку героїні цього матеріалу.

Так, нещодавно мама користувачки "Реддіт" valerieflames вирішила прибратися в підвалі. Більше трьох десятиліть сім'я складувала там гори речей, які було шкода викинути, так що жінка знала, що без цікавих знахідок точно не обійдеться. Вона була права. У старій коробці своєї дочки Валері вона знайшла записку, яка довела її до істерики.

Моя мама прибирала свій підвал і натрапила на записку, яку написала, коли мені було 8 valerieflames

Мама в підвалі знайшла записку дочки, написану 20 років тому
Мама в підвалі знайшла записку дочки, написану 20 років тому

Дорога мама, я люблю тебе більше, ніж що-небудь. Не знаю, що б я без тебе робила. Мені шкода, що у тебе таке жахливе життя. З любов'ю, Валері❤ Текст записки

Прочитавши записку, жінка тут же відправила її фотографію подорослішав автору листа і запитала, що мала на увазі дівчинка, адже тоді сім'я жила досить-таки непогано. Але, на жаль, з того моменту пройшло 20 років і 28-річна Валері насилу могла навіть повірити в те, що це вона написала записку.

Ха-ха, найцікавіше, що моя сім'я, включаючи маму, мала досить гарне життя! Звичайно, були і неприємності, але ця замітка нас дуже сильно розсмішила. Цікаво, що саме змусило мене написати це valerieflames

My mom was quarancleaning her basement and came across this note I gave her when I was was 8 (2001) from pics

Зберегти такий "скарб" дівчина не могла. Вона опублікувала знімок Старої записки на Reddit, де він швидко став вірусним. У коментарях користувачі були в захваті, як і одержувачка листа.

Мало не розбудив свою дівчину через те, як сильно я над цим сміюся Verniloth

Я просто хотів би відзначити, що в 8 років у вас почерк був краще, ніж у мене в 33 Fuzzy-Guarantee