Відомий український репер, продюсер з величезним стажем, що просуває нові таланти на сцену, ведучий гумористичного проекту "Ліга сміху" і яскравий актор Олексій Потапенко дав нову настанову для фанатів. Він порадив розібратися в собі і підібрати кращий шлях до щастя.

Відповідну публікацію Олексій Потапенко розмістив у своєму профілі в Instagram.

Останнім часом офіційний акаунт українського продюсера буквально перекинувся "з ніг на голову". Він став писати мудрі вислови, ділитися своїми думками і давати цінні поради своїх шанувальникам.

Цього разу український продюсер вирішив розповісти, як потрібно собі вибирати короткий шлях до успіху і щастя. Він зробив фотографію в дзеркалі, надівши темні штани, білу футболку з принтом лева і цікаву кофту з капюшоном.

"Ніхто не знає вас краще за вас самих. Ніхто не знає вас гірше вас самих. Розберіться в собі, дізнайтеся на що ви здатні,що Вас драйвить, від чого холоне кров в жилах і лоскоче під ложечкою, що дійсно ви любите читати ,дивитися,є,з ким хочете проводити час,від чого ви щасливі...Розібравшись, ви почнете себе краще розуміти, а значить і вибирати найкоротший шлях до щастя", - підписав свій знімок Потап.

Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram
Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram

Багатомільйонні фоловери, які стежать за творчим шляхом українського репера, залишили свою думку під його фото.

"Ти не вважаєш що " в свій сорокет" потрібно займатися справами по серйозніше враховуючи свою далекоглядність і розум ! Тобі клоунада не йде) Я не правий?", "Пугачов про тебе не дуже відгукується! Взяв машину, коксом заляпав і в руки не віддав! Олексій, так не можна)", - критично написали в коментарях підписники Потапа.

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Нагадаємо, що український продюсер Олексій Потапенко показався на великій сцені і розповів про свій ритуал.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий репер Олексій Потапенко зробив яскравий знімок на тлі снігу.

Також портал "Українці" писав, що актор і продюсер Олексій Потапенко зняв оригінальне відео на відпочинку.