Справжнісінький "серцеїд", приголомшливий артист, автор і виконавець, член тренерського созтава на музичному шоу "Голос Країни" Олег Винник зачарував аудиторію знімками в соціальній мережі. Він показав свій шикарний вигляд на телепроекті про "сліпі прослуховування".

Відповідну публікацію Олег Винник розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Популярний український артист - справжній професіонал своєї справи. Він на своїх концертах збирає десятки тисяч шанувальників, які знають всі його пісні напам'ять.

Відомо, що під час пандемії коронавірусу всі концерти скасовані, і артисти змушені шукати собі інший заробіток. Так от, Олегу вдалося знайти собі місце аж у двох проектах відразу - "Масці" та "Голосі Країни".

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Для всіх любителів українських шоу відомо, що вже стартував 11-й сезон про "сліпі прослуховування", де Олег Винник займає крісло тренера і вже майже зібрав собі команду.

У публікації українського артиста можна побачити його у всій своїй красі- чорний костюм, чорна сорочка і стильна зачіска. Він сидить у масивному червоному кріслі біля великої червоної кнопки перед камерою об'єктива.

"Наша країна багата талантами. Хочеться, щоб їх почули і побачили в усьому світі! Бувають різні голоси. Один тримає у полоні, і ти заворожений зволікаєш до останньої секунди, щоб не порушити момент. Інший пронизує так, що виникає бажання розвернутися і подивитися в обличчя виконавцю. А є інтригуючі, під час прослуховування яких підсвідомо чекаєш кульмінаційної ноти або тієї емоції, яка змусить тебе натиснути на кнопку", - підписав публікацію народний улюбленець.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Нагадаємо, що популярний виконавець Олег Винник запрошує всіх бажаючих на нове гіпершоу "Маска".

Як раніше повідомляв портал " Українці", популярний співак Олег Винник показав публіці даму свого серця.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий артист Олег Винник повідомив приємну новину своїм фанатам.