Популярна українська актриса, зірка "Дизель Шоу", учасниця танцювального телепроекту "Танці з зірками", героїня багатьох серіалів Вікторія Булітко вразила фанатів несподіваним іміджем. Вона зробила чорно-білий знімок з довгим волоссям і спантеличила публіку своїм виглядом.

Відповідну фотографію Вікторія Булітко розмістила у своєму профілі в Instagram.

Ще будучи маленькою дівчинкою, Вікторія Булітко просто мріяла стати артисткою. Відомо, що перший свій гонорар у розмірі 34 гривні вона отримала на першому курсі за те, що брала участь у виставі "Пригоди Мойдодира" в Запорізькому театрі молоді.

І вже сьогодні віку знають по всьому світу завдяки її виступу на "Танцях з зірками". Але величезну популярність вона отримала саме після того, як вперше з'явилася на сцені "Дизель Шоу". Вона сама по собі - досить скромна особистість, тому нове фото дуже вразило фанатів.

Віка зробила знімок в чорно-білому стилі, надівши відвертий наряд з глибоким декольте. Більш того, фанати побачили її з довгим волоссям, чому надали особливу увагу.

"Потягнуло в ЧБ🤷 ♀️... Або занадто відверте фото? ...... І...все! Відпускаю довге волосся!💋 .... Ах, так, і з днем закоханих)))💗 💗 💗", - написала Віка під своєю фотографією.

Скріншот зі сторінки Вікторії Булітко в Instagram
Скріншот зі сторінки Вікторії Булітко в Instagram

Шанувальники відразу ж почали писати свою думку щодо довгого волосся на її голові в коментарях.

"Українська м. Монро)))))","довге волосся теж добре, але мені більше подобалися бубончики у Вас на голові😊", "Лавки, лавки, всім лавки) навіщо Віке довге волосся?Вони ж будуть плутатися під ногами і Віка буде падати(((", - пишуть фоловери Вікі Булітко.

Коментарі зі сторінки Вікторії Булітко в Instagram
Коментарі зі сторінки Вікторії Булітко в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Віра Брежнєва поділилася відвертим знімком зі своєю подругою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна актриса Ксенія Мішина показала, як вона відпочиває закордоном.

Також портал "Українці" писав, що відома телезірка Анна Кошмал показала фото з Одеси.