Російська актриса, зірка серіалу «Інтерни» Христина Асмус поділилася мережі новим постом, в якому жорстко взяла в облогу своїх хейтерів. Знаменитість виклала своє фото, на якому позувала в чорній сукні-футлярі, з красивим макіяжем і звичної укладанням волосся.

У той же час в описі публікації Асмус написала найпопулярніші коментарі своїх шанувальників, які вона залишають під постами актриси. Даний пост з'явився на особистій сторінці Христини в «Інстаграм».

«Занадто худа. Однаковий вираз обличчя. Червона помада не йде. Так ви розвозили або піар? Красива. Стремная. Навіщо голову нахиляти весь час? Чому в чорному? НЕ дізналася. Коли новий порнофільм? Без мейк краще. Про Чадова чутки? Че з конкурсом в результаті? Цицьки норм. В одязі не цікава. Ти хто? Брови свої або ботокс? А де хештеги? Відповідай в директ. Че сумна? Можна з тобою замутити? Який фірми плаття? .. хоча пофіг (збережений авторський стиль) », - написала актриса.

Кристина Асмус
Кристина Асмус

«Від відсутності власного життя люди лізуть в чужу. Поради роздають і коментують, хоча самі в своєму житті і голові розібратися не можуть »,« Христина, обожнюю ваше почуття гумору »,« Ви така красуня, і з гумором все в порядку », - писали люди.

Нагадаємо, раніше Асмус жорстко взяла в облогу своїх шанувальників, які вирішили дізнатися подробиці її розлучення з Гаріком Харламовим. Так, на своїй сторінці в «Інстаграм» знаменитість виклала нове фото, і повідомила, що зараз її мало в соціальних мережах, так як вона задіяна у зйомках нового фільму.

У той же час люди стали розпитувати про особисте життя актриси, зажадавши, щоб та прокоментувала чутки про новий роман свого колишнього чоловіка.