Відома артистка з Російської Федерації, фігуристка, співачка і телеведуча, а також актриса і екс-солістка групи "Блестящие" Анна Семенович показала миле фото на вулиці. Дівчина розповіла про те, чому вона не бере участі в різних телепроектах.

Відповідну публікацію Анна Семенович розмістила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Популярна співачка розповіла, чому вона не бере участь у різних телешоу. Вона розповіла історію зі свого професійного минулого і поділилася милим знімком. На ньому Анна одягнена в чорне пальто, джинсову кофту, її волосся розвиваються на вітрі і вона мило дивиться в камеру.

"Ви мене часто питаєте чому я не беру участь в тому чи іншому шоу? Я скажу так: у мене алергія на суддівство ☺ ️ мене, з самого дитинства так часто судили на змаганнях, - спочатку в професійному спорті, потім в льодових шоу ! Радості і щастя мені це ніколи не приносило . Коли я, з завмиранням серця чекаю на оцінки, я готова втратити свідомість від стресу . Але ж дуже часто оцінки бувають не справедливими , в них підмішується настрій або особисте ставлення до тебе, людини який тебе судить. Скільки разів, після змагань я плакала в подушку від образи і розчарування !" - написала Анна Семенович у своєму профілі в мережі.

Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram

Потім артистка вирішила, що не хоче більше це терпіти і чекати фальшиві оцінки. Тому тепер вона бере участь у проектах, в яких відсутні члени журі.

"І тепер я беру участь в шоу, в яких немає суддів , в яких є тільки радість , гумор і задоволення ✊ 🏼 ось на одне таке шоу якраз і збираюся смотрите дивіться сторіс, буде весело - обіцяю😂 😘❤️", - продовжила російська артистка.

Нагадаємо, що відома співачка Анна Семенович поділилася знімком в стильному образі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Анна Седокова показала миле фото з чоловіком Янісом Тіммою.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Віра Брежнєва показала щасливе фото.