Медик, який спеціалізується на ендокринології, Зухра Павлова розповіла про те, що буде з організмом людини, якщо він буде їсти кожен день суп. За її словами, суп провокує вироблення гормону, завдяки якому людина відчуває ситість і не потребує перекусів.

Про це Зухра Павлова розповіла на своєму каналі в Telegram.

Фахівець розповіла, що люди, які беруть в звичку щодня їсти супи, можуть підтримувати свою вагу в нормальному стані. У зв'язку з цим, люди можуть уникнути збільшення ваги і появи зайвих кілограм.

За словами лікаря, гарячий суп допомагає організму виробляти холецистокінін, тобто, гормон насичення. Це означає, що людина може наїстися маленькою кількістю їжі і він не буде переїдати.

Користь супу для організму
Користь супу для організму

Також медик підкреслила, що мова не йде про виключно тих супів, в які входять продукти "для роботи зубам". За її словами, супи-пюре не потрібно їсти так часто, оскільки при надмірному вживанні таких супів на зуби немає навантаження зовсім.

Плюс до всього, такі супи організм миттєво засвоює і не отримує відчуття ситості. Крім того, фахівець рекомендує додавати в суп багато зелені, до складу якої входить багато різних мікроелементів і вітамінів, перед тим, як його вживати.

Нагадаємо, що фахівці в області здоров'я розповіли про те, які види ковбас є небезпечними.

Як раніше повідомляв портал "Українці", лікарі розповіли про те, як правильно слід приймати душ.

Також портал "Українці" писав, що експерти розповіли, що варто вживати на сніданок.